Looduslikud ihuhooldustooted Hiiumaalt!
Hiiumaa on väike ja armas saar Läänemeres!

Hiiuihuhooldus on väike seebikoda Hiiumaal!

Meie tooteid iseloomustavateks märksõnadeks on

piirkondlik, looduslik.

 

Kõik tooted valmivad käsitööna.

Aroomiteraapilise toime ja lõhna annavad looduslikele toodetele ainult taimedest saadud eeterlikud õlid.
Värvi ja lisaained on looduslikud ja võimalusel kohalikud: mesi, muda, tõrv, taimed jne.

Nimeta neid käsitsivalmistatud seebiks või käsitööseebiks, taimseks seebiks või loodulikuks seebiks.  Ükskõik kuidas sa neid kutsud, kõik on õige!

Seebid on tehtud taimsetest rasvadest ja õlidest. Kõrgekvaliteedilised rasvad mõjuvad nahale niisutavalt, noorendavalt, puhastavalt – kakaovõi, palmirasv, kookosrasv, oliiviõli, päevalilleõli, rapsiõli jne.

Seebile värvi, struktuuri ja lõhna lisamiseks on kasutatud Hiiumaa päritolu lisandeid: ravimuda,  mesi, männitõrv, kasetõrv, kadakamarjad ja 100 % puhtaid eeterlikke õlisid, millel on ka ravitoime.

Pehme vahuga niisutavad käsitsi valmistatud seebid ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja värviaineid ning sobivad igapäevaseks näo-, käte- ja kehapesuks.

Tootmismeetod: koostisained segatakse madalal temperatuuril, et mitte rikkuda nende kvaliteeti ja omadusi.  Valmis seebid valatakse  vormidesse. Seep taheneb 24 tundi, seejärel lõigatakse käsitsi. Seebid kuivavad loomulikult ning kõige lõpuks nad pakendatakse. Sellise tootmismeetodi käigus tekib loomulik glütseriin mis muudab seebi pehmeks, vahutavaks, rikkalikuks ja pehmendavaks, muutes ta sobivaks igale nahatüübile. Iga seep on valminud käsitööna, käsitsi lõigatud ja käsitsi pakitud.

https://www.hiiuihuhooldus.ee/et