Kohaletoimetamine 

Kauba saatmiskulud kannab ostja.

Eesti-sisesed tellimused saabuvad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Võimalikest viivitustest teavitame Teid esimesel võimalusel. Kui kaup ei ole Teieni jõudnud 7. päeval peale makse sooritamist, palun võtke meiega ühendust, et selgitada välja viivituse põhjus.

Kauba komplekteerimist ja välja saatmist ei toimu laupäeviti ja pühapäeviti ning riigipühade ajal. Reedel peale kella 14.00 tehtud tellimused saadetakse välja järgneval tööpäeval.

Kõik kättetoimetamise ajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole Looduseelujõud.ee määratleda. Me ei vastuta hilinemiste eest, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava kanali protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

 Kättetoimetamine Eesti Vabariigi piires

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

(3.- €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.

SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

(3.- €). Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7.

Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks.

Kuna pakiautomaadid asuvad väljas, siis see tähendab, et saadetised EI OLE aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Omniva pakiautomaatide asukohad