1. ÜLDTINGIMUSED

  1. Müügitingimused kehtivad Looduseelujoud.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient)ja Domestra OÜ (edaspidi Looduseelujoud.ee)   vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Looduseelujoud.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
  3. Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Looduseelujoud.ee veebilehel.
 2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

  1. Looduseelujoud.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
  2. Looduseelujoud.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Domestra OÜ arvelduskontole.
  3. Looduseelujoud.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.
 3. HINNAD

  1. Kõik Looduseelujoud.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
  2. Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
 4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

  1. Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi: Looduseelujoud.ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor,  LHV , Coop Pank pangalinkidega. Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.
  2. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.