Ostuinfo

/Ostuinfo
Ostuinfo 2018-04-02T12:31:42+00:00

Tellimisinfo

Kuidas tellida?

Looduseelujoud.ee toodete tellimiseks täida Tellimisleht. Sellel märgi ära, milliseid tooteid ja kui palju Sa soovid tellida, lisaks täida ka kontaktandmete väljad (andmeid kasutame vaid selleks, et Sulle kaup edastada) ning kohaletoimetamise viis.

  1. Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav kui liigute hiirega selle peale.
  2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist.
  3. Kui kaubad valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista ost“.
  4. Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarne- ja makseviis.
  5. Vajutades „Maksma“ viiakse Teid valitud panga lehele ning peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
  6. NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.

Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.

Tellimus hakkab kehtima peale seda, kui Sinu e-mailile on saabunud tellimust kinnitav teade. Kui arve on tasutud, siis 3-7 tööpäeva jooksul toimetatakse kaup Teieni.

 

Tasumine

Kõik Looduseelujoud.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimust kinnitava e-kirjaga on kaasas e-arve.

Toodete eest palun tasuda 2 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Kui selle aja jooksul pole arve tasutud, siis tellimus aegub.
Tellimuse eest palun tasuda Domestra OÜ arveldusarvele SEB pangas
a/a EE051010220222709221.
Maksekorraldusele märgi palun arve number.

Pangalingid

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Kohaletoimetamine
•Omniva – pakk on võimalik tellida pakiautomaati. Teile sobiv pakiautomaat  märkige kommentaaride lahtrisse. Hind  3.– eurot
•Itella SmartPOST pakiautomaat – Teile sobiv pakiautomaat märkige kommentaaride lahtrisse. Hind 3.–eurot

Tagastamisõigus

Looduseelujoud.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule. Tingimused on järgnevad:
◾Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega

◾Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine

◾Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@looduseelujoud.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

◾Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata

Lisainfo

Tellimusi ei saadeta välja nädalavahetusel ja riiklikel pühadel.

Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse muuta Looduseelujoud.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.