Privaatsuspoliitika

/Privaatsuspoliitika
Privaatsuspoliitika 2018-04-02T12:14:50+00:00

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile oluline. Looduseelujõud.ee kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Looduseelujõud.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Looduseelujõud.ee saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on avaldanud soovi otsepostituse teadete saamiseks (oma andmeid sisestades teinud linnukese lahtrisse “Telli uudisteleht” või liitunud uudiskirja saajatega Looduse elujõud veebilehe ülaosas). Ostjal on igal ajal võimalik oma kliendikonto  ja info Looduseelujõud.ee andmebaasist kustutada ning loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest. Selle jaoks kirjutage meile aadressil info@looduseelujoud.ee

Tagastusõigus

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus E-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

6.2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

6.3. Toote tagastamiseks tuleb esitada avaldus või saata e-kiri info@looduseelujoud.ee kasutades Taganemisavalduse tüüpvormi (alla laetav siit) hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.4. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Klient.

6.5. E-pood kannab Kliendile tellimuse eest tasutud summa tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui neljateistkümne (14) kalendripäeva jooksul alates lepingust tagastamissoovi kättesaamisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

6.6. Kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida Klient tellis, kannab tagastamiskulu E-pood. Kliendil tuleb kauba tagastamisel pakile lisada kviitung postikulu kohta.

6.7. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Müügitingimustes toodud nõuetele, on E-poel õigus keelduda Kliendile vahetustoote saatmisest või raha tagastamisest.

6.8. Looduseelujoud.ee ei vastuta:

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
  • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.