Tagasi poodi

Tellimisinfo

Kuidas tellida?

Looduseelujoud.ee toodete tellimiseks täida Tellimisleht. Sellel märgi ära, milliseid tooteid ja kui palju Sa soovid tellida, lisaks täida ka kontaktandmete väljad (andmeid kasutame vaid selleks, et Sulle kaup edastada) ning kohaletoimetamise viis.

  1. Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav kui liigute hiirega selle peale.
  2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist.
  3. Kui kaubad valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista ost“.
  4. Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarne- ja makseviis.
  5. Vajutades „Maksma“ viiakse Teid valitud panga lehele ning peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
  6. NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.
  7. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.
  8. Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.
  9. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 13, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva.

Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.

Tellimus hakkab kehtima peale seda, kui Sinu e-mailile on saabunud tellimust kinnitav teade. Kui arve on tasutud, siis 3-7 tööpäeva jooksul toimetatakse kaup Teieni.

 

Tasumine

Kõik Looduseelujoud.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimust kinnitava e-kirjaga on kaasas e-arve.

Toodete eest palun tasuda 2 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Kui selle aja jooksul pole arve tasutud, siis tellimus aegub.
Tellimuse eest palun tasuda Domestra OÜ arveldusarvele SEB pangas
a/a EE051010220222709221.
Maksekorraldusele märgi palun arve number.

Pangalingid ja makseviisid.

Veebipood Looduseelujoud.ee on isikuandmete vastutav töötleja. Looduseelujoud.ee edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Looduseelujoud. ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor,  LHV , Coop Pank kontoga.

Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

Kohaletoimetamine
•Omniva – pakk on võimalik tellida pakiautomaati. Teile sobiv pakiautomaat  märkige kommentaaride lahtrisse. Hind  3.– eurot
•Itella SmartPOST pakiautomaat – Teile sobiv pakiautomaat märkige kommentaaride lahtrisse. Hind 3.–eurot

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood Looduseelujoud.ee andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood Looduseelujoud.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub Veebipood Looduseelujoud.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe Looduseelujoud.ee pangakontole.

Tarne

1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood Looduseelujoud.ee tellimuse tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe Looduseelujoud.ee pangakontole.

3) Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood Looduseelujoud.ee ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood Looduseelujoud.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5)Tarneviis – Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Smart Posti või Omniva pakiautomaati.

 Tagastamisõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud kulud Ostja. Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud kulud Ostja.

2) Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täiskomplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille võib esitada vabas vormis ning saata see aadressile info@looduseelujoud.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4) Ostja peab Veebipoele Looduseelujoud.ee kauba tagastama viivitamatult pärast avalduse esitamist või hiljemalt sellele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

6) Veebipood Looduseelujoud.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kauba eest tasutud summa.

7) Toote tagastamiseks tuleb saata taganemisteade e-posti aadressile info@looduseelujoud.ee

Vääramatu jõud

1) Veebipood Looduseelujoud.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood Looduseelujoud.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Lisainfo

Tellimusi ei saadeta välja nädalavahetusel ja riiklikel pühadel.

Looduseelujoud.ee jätab endale õiguse muuta Looduseelujoud.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.