1. Seesamiõli näole: Tänu antibakteriaalsetele ja põletikuvastastele omadustele saab seesamiseemneõli kasutada igasuguse bakteriaalse infektsiooni või põletiku, nagu naha lõhenemise korral. Lihtsalt hõõruge õliga oma nägu kaks korda päevas pärast näo pesemist . Seesamiõli on üks parimaid hooldusi oma näonaha tervena hoidmisel!

2. Seesamiõli keha jaoks: Seesamiõli on täis igasuguseid looduslikke ja puhastavaid omadusi, mis aitavad hoida nahka värskena, tervena ja puhtana! Õli paksus tagab, et see tungib naha sisse, seeläbi võimaldades õlil imenduda sügavatesse naha kudedesse!

3. Seesamiõli kuivale nahale: Seesamiõli ja selle looduslikud omadused muudavad selle suurepäraseks kreemiks! Jällegi aitab seesamiõli nende looduslike ja detoxiomaduste tõttu puhastada oma nägu kõigist toksiinidest, muutes näo pehmeks ja niisutatuks.

4. Seesamiõli silub näo kortse: Seesamiõli on täis antioksüdante, mis hoiavad nahka vananemise eest ja hoiavad seda alati värskena ja puhtana. Seepärast tagab seesamiõli kasutamine korrapäraselt kortsude vähenemise ja näo vananemise eest.

5. Seesamiõli tervendamiseks: Kõrge vitamiinisisaldus ja seesamiõli antibakteriaalsed omadused tagavad, et see ravib  haavu suurepäraselt kiiresti, vältides armide tekkimist.

6. Seesamiõli päikese eest kaitsmiseks: Seesamiõli  toimib ka loomuliku päikesekaitsetootena, mis võimaldab nahka kaitsta UV-kiirte eest. Tänu oma antioksüdantide omadustele moodustab seesamiõli nahale õhukese kihi, mis ei võimalda osooniosakestel oksüdeeruda, muutes loodusliku päikesekiirguse mitte kahjulikuks. SPF-faktor 4-10, pehmendab nahka.

7. Seesamiõli muudab naha pehmeks: Seesamiõli on täis rasvhappeid, vitamiine ja toitaineid. Seesamiõli ka täis antioksüdante, millel on väga paks ja rikas tekstuur. Kõik need omadused tagavad, et õli tõmbub naha sisse ja toidab nahka seestpoolt, andes suurepärase pehme naha!

8. Seesamiõli jala kandadele:  Hõõruda seesamiõli oma kandadele ööseks ja hoidke seda terve öö, pange sokid jalga, et toime oleks tõhusam. Õli toitvad omadused ja tervendavad omadused tagavad, et jala kannad paranevad kiiresti, muutes need uuesti taas pehmeks.

https://www.rewardme.in/beauty/skin-and-body/use-sesame-oil-for-gorgeous-skin