Sõsar – Ilu puhtast Eesti loodusest

//Sõsar – Ilu puhtast Eesti loodusest

 

Meie soov on tuua Sinuni parimast toorainest kvaliteetsed nahahooldustooted

Sõsar tooraine pärineb Eestimaa väiketootjatelt, eelistame mahemärgisega tooteid. Läbi selle toetame väikseid kogukondi ja talunikke, et mahepõllumajandus säiliks ning leiaks veelgi suuremat kandepinda. Kasutame parimaid taimi, õlisid, rasvu, mesindussaadusi ja maavarasid, mis on imepärased just oma kosmeetilise toime poolest. Meie ökosüsteem on sedavõrd hästi säilinud, et siinsed metsikud saadused on oma olemuselt mürkainevabad.

Lisaks kannab põhjamaine loodus endas võluväge ning energiat, mis kandub edasi ka meie toodetesse. Lähtume ka reeglist “vähem on rohkem” – meie tooted on lisaainetest vabad ning lubavad põhitoorainel kogu oma headuses särada . Eelistame alati kvaliteeti kvantiteedile, isegi kui tooraine hind tuleb sellevõrra kõrgem. Põimime esiemade ravimtaimetarkust ja pärimusmeditsiini tänapäeva teaduse ja tehnoloogiaga.

Selleks, et muuta keerulist kosmeetika- ja nahahooldustoodete maailma Sinu jaoks lihtsamaks ning läbinähtavamaks, kasutame oma toodete pakenditel selgesti mõistetavat koostisosade nimekirja. Lisaks oleme kirjutanud välja kasutatava tooraine päritolu ja kosmeetilised omadused. Ole teadlik, mida oma nahale kannad ja su keha tänab sind terve ja särava jumega!

2018-04-11T16:32:22+00:00